X
Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień
dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.
Fundacja Dla Dobra Publicznego

Doradztwo edukacyjne    i zawodowe    

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

w Kędzierzynie-Koźlu

Szkolenia

Informacje o szkoleniach w projekcie
więcej

Aktywizacja zawodowa

Aktualne informacje na temat działań w ramach aktywizacji zawodowej uczestników projektu
więcej

Dzień Romów

Relacja z obchodów Międzynarodowego Dnia Romów
więcej

DZIEŃ DZIECKAKierowca wózków jezdniowych z napędem silnikowym oraz bezpieczną obsługą i wymianą butli gazowychKURS ARTYSTYCZNEGO SZYCIA FIRANWitamy!

Witamyna stronie  projekt "Nowe umiejętności - nową szansą dla Kędzierzyńsko-Kozielskich Romów"

Celem ogólnym projektu jest aktywizacja zaodowa Romów zamieszkujących Powiat Kędzierzyńsko-Kozielski. Zależy nam na tym, aby osoby bezrobotne narodowości romskiej mogły konkurować na rynku pracy takze wiedzą fachową. Koniecznym jest aby osoby te nie ulegały panującej tendencji wykluczenia społecznego. Chcemy pomóc Romom dostrzec w sobie potencjał i zaktywizować ich w życiu społecznym i gospodarczym naszego kraju, a pracodawców przekonać, żę Romowie mogą być dobrymi pracownikami.Fundacja Dla Dobra Publicznego!

Jednym z celów statutowych fundacji jest aktywizacj zawodoa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Zparaszamy do zapoznania się z  działalnością fundacji na www.fddp.pl  

więcej


Realizujemy projekty współfinansowane przez Unię Europejską.

Strona główna | O Fundacji | Galeria | Mapa strony | Kontakt
company name © 2011 | Prywatność
Powered by Actualizer